تبلیغات
مجنون رهبری،مدیون امامم - اتمام حجت برای ساده لوحان و مغرضان
 

صفحه اصلی

ایمیل مدیریت ارتباط با ما چهار هزار شهید پشتیبانی  

 

 تاریخ امروز :دانلود (5)
پوستر (12)
مذهبی (102)
ولی فقیه (27)
کاریکاتور (18)
اطلاعیه (70)
مناسبت (86)


 • اردیبهشت 1394

 • بهمن 1393

 • دی 1393

 • آذر 1393

 • آبان 1393

 • مهر 1393

 • شهریور 1393

 • مرداد 1393

 • تیر 1393

 • خرداد 1393

 • اردیبهشت 1393

 • فروردین 1393

 • اسفند 1392

 • بهمن 1392

 • دی 1392

 • همه آرشیوها

 • سوره قرآن  ازکدام مطالب وبلاگ راضی هستید؟  دعای عظم البلا
            اتمام حجت برای ساده لوحان و مغرضان

  نویسنده : مجنون ولایت

  موضوع : ولی فقیه اطلاعیه مناسبت

  نظرات ()


  درحالی که دور جدید مذاکرات ایران با کشورهای 1+5 آغاز شده است، مقام معظم رهبری سخنانی را مطرح فرمودند که تا قبل از این از صراحتی چنین برخوردار نبود.

  گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»؛ طاهره ایمانی- درحالی که دور جدید مذاکرات ایران با کشورهای 5+1 آغاز شده است، مقام معظم رهبری سخنانی را مطرح فرمودند که تا قبل از این از صراحتی چنین برخوردار نبود.
   
  این فرمایشات که روز دوشنبه و در جمع مردم مقاوم تبریز مطرح شد،شامل چندین جهت گیری بود که در ادامه به تفصیل هر کدام میپردازیم.
   
  ایشان در ابتدای سخنان خوداعلام کردند:«برخی در داخل برای معرفی چهره غیر واقعی امریکا به مردم درتلاشند، و میخواهند با بزک کردن چهره زشت امریکا جنایات اورا بپوشانند. اینها میکوشند چهره ی خشونت ها وحشت آفرینی های غرب راعلاقه مندی آنها به مردم ایران نشان دهند اما تلاش این افراد به جایی نخواهد رسید.»
   
  اما این افراد چه کسانی هستند؟
  بقیه در ادامه مطلب

   برگرفته از سایت دید در شب

  از ابتدای آغاز دوره شش ماهه اجرای توافق نامه ژنو تاکنون، صحبتهای بسیاری مبنی برایجاد رابطه ای صمیمانه با غرب و فراموشی جنایات غربی ها  و نیز علاقه مندی مردم امریکا به بر قراری رابطه با ایران شنیده میشد که کمترین توقع این جماعت همین مسئله رابطه صمیمانه با دشمن است.
   
  این افراد که  به گفته رهبری عموماً یا مغرضان درون نظام هستند و یا ساده لوحان بی خبر، در طول شش ماه دولت حسن روحانی از هیچ تلاشی برای تغییر عقیده ثابت مردم نسبت به امریکا دریغ نکردند  و همچنان امیدوار به کار خود ادامه می‌دانند، اما با فرمایشات مقام معظم رهبری حجت بر همه تمام شد و همگان دریافتند اعتقاد ملت ایران نسبت به جنایات غرب تغییر ناپذیر است، از این رو هرگونه تلاشی برای مقابله با این عقیده، خلاف دستورات رهبری است.
   
  نکته ی قابل تامل اینجاست که این افراد تنها یک دسته ثابت نیستند که صرفاً هدفشان ترغیب مردم برای علاقه مندی نسبت به امریکا باشد.
   
  این مسئله میتواند شکل پیشرفته حس علاقه مندی برخی برای مذاکره با امریکا باشد.عده ای که حتی حل مشکلات معیشتی و اقتصادی را در ایجاد رابطه با غرب میبینند و برمذاکره اصرار می ورزند نیز خود جزو دسته تند روها و افراطی گری ها هستند.
   
  اینان در حالی مشتاق به مذاکره با دشمن بودند که مقام معظم رهبری هشدار داده بودند که به مذاکرات خوش بین نیستند و نمیتوان به امریکا به عنوان دشمن قابل اعتماد نگاه کرد.
   
  در قسمت دیگری از این فرمایشات حضرت ایت الله خامنه ای فرمایشات خود را در مشهد مقدس تکرار نمودند و خطاب به مردم انقلابی تبریز تصریح نمودند: «تصور برخی دولتمردان قبلی و برخی دولتمردان فعلی این است که اگر ما درقضیه هسته ای با امریکا مذاکره کنیم موضوع حل میشود.من هم به دلیل اصرار آنها بر مذاکره، گفتم مخالفتی ندارم اما همان موقع هم تاکید کردم که خوش بین نیستم .»
   
  البته هشدار جدی رهبر انقلاب به همین جا پایان نیافت و ایشان ادامه دادند:« نشانه های خوش بین نبودن اکنون در حال آشکار شدن است.دلیل بارز آن هم اظهارات سخیف و توهین آمیز مقامات امریکایی بر ضد ملت ایران است.»
   
  حال با توجه به این بیانات ارزشمند و هشدار اکید مقام ولایت آیا ادامه مذاکرات به صلاح مملکت است؟ آیا بهتر نیست سایت های هسته ای دوباره راه اندازی شوند و بجای اخراج دانشمندان هسته ای و یا افشای نامشان آنها را برای تولید انرژی صلح آمیز اتمی به کار گیریم؟ سیاست های اشتباه دولت تا کجا ادامه خواه یافت؟

  ناگفته نماند ایشان ادامه یافتن سیر توافق نامه را نیز خبر دادند و افزودند: «کاری که وزارت امور خارجه آغازکرده است ادامه پیدا خواهد کرد و ایران ناقض توافق نامه نخواهد بود، اما همه بدانند دشمنی امریکا با اصل انقلاب اسلامی و اسلام است و با مذاکره حل نخواهد شد.»
  نکته ی مهم دیگر که به جرات میتوان گفت از داغ ترین بحث های روز دنیا، علی الخصوص امریکاست مسئله حقوق بشر است که حضرت ایت الله خامنه ای به تشریح آن پرداختند و فرمودند: «حتی اگر موضوع هسته ای مطابق خواست امریکایی ها انجام شود باز مسئله ای دیگر را عنوان میکنند. مثل همین امروز که موضوع حقوق بشر و بحث موشکی ایران را مطرح کرده اند. »
   
  به جاست سکوت مسئولین را در اینجا گوشزد کنیم و قدری بر تدبیر بی تدبیری آنها مبنی بر سکوتشان در مقابل توهین های غرب بیندیشیم.آیا براستی این سکوت نمیتواند از عوامل گستاخی امریکا ودر کنار آن، مطرح کردن بحث موشکی و حقوق بشر باشد؟

  قطعا سکوت غیر قابل توجیه مسئولان نظام از مهمترین عوامل این موضوع است که به راحتی قابل گذشت نیست.
   
  حضرت ایت الله خامنه ای در پایان به مسئله نیروی داخلی اشاره کردند و فرمودند:«تنها راه حل این دشمنی تکیه بر اقتدارملی و توان داخلی و مستحکم کردن ساخت درونی کشور است .»
   
  نکته ای که از آغاز دولت تدبیر و امید تاکنون چهار بار از زبان مبارک مقام معظم رهبری مطرح شد اما هنوز نشانی از همتی بلند برای اجرای قطعی آن در مسئولین مشاهده نمیشود.
   
   باری، طوری نباشد که پس از گذشت زمان معین وبخصوص این امر از خواب بیدار شویم و به فکر چاره جویی بیفتیم که اگر این گونه شد نتیجه میشود همان که در فساد اقتصادی پیش آمد.
   
  آن زمان هم انگار یادمان رفت به پندهای پدرانه رهبر انقلاب گوش فرا دهیم و از سبک سری ها و دست کم گرفتن مفاسد اقتصادی بر حذر باشیم.
   
  امید آنکه با استماع رهنمود های راهبر عظیم الشان انقلاب قدم در راه پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی بنهیم.
  کلمات کلیدی : دور جدید مذاکرات ایران با کشورهای 1+5 , در جمع مردم مقاوم تبریز , حضرت ایت الله خامنه ای , چهره غیر واقعی امریکا , اظهارات سخیف و توهین آمیز مقامات امریکایی بر ضد ملت ایران , موضوع حقوق بشر و بحث موشکی ایران ,

  1392/11/30-00:29


  مطالب گذشته

 • بیسفون به جای وایبر و واتس اپ

 • عیدمبعث برتمام مسلمانان مبارکباد.

 • چه راست گفت معمار انقلاب...

 • خداکند که بیایی...

 • جایگاه شیعه

 • فقط حیدر امیرالمومنین است...

 • ضرورت شناخت انقلاب اسلامى

 • روز شمار وقایع انقلاب اسلامی بهمن 57 در یک نگاه

 • پیامک تبریک 22 بهمن

 • نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی در پی حوادث اخیر فرانسه: نظرات


 • لیست آخرین پستها


  صالحون  salehon


  مجنون ولایت

  هشداربه دشمنان..! من یکی ازمیلیونها سربازجنگ نرم،تحت امرمقام معظم رهبری هستم.لطفا برای حفظ حرمتها و نخوردن تودهنی،پای خودرا از مرزهایتان بیشتر درازنکنید.
  ومثل بچه ی آدم کارخودتان را انجام دهیدو زیاد درکار دیگران تجسس نکنید البته اگر میتونید.


  آمار مطالب
  کل مطالب :
  کل نویسندگان :
  آمار بازدید
  بازدید امروز :
  باردید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  بازدید کلی :

  بروزرسانی


  آیه قرآن تصادفی  حدیث موضوعی

  مجنون ولایت


  معراج مومن

  پایگاه اطلاع رسانی الف

  پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم

  معبر سایبری فندرسک

  شبکه اطلاع رسانی گرداب

  حامد زمانی

  خط امید

  دید در شب

  شبکه اطلاع رسانی دانا

  پایگاه خبری 598

  افسران جوان جنگ نرم

  همه پیوندهای روزانه

  ارسال پیوند روزانه


  قالب مذهبی وبلاگ

  صالحون

  دفتراطلاع رسانی امام خامنه ای
  پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید صابر جباری
  پایگاه بسیج شهدای نقاشمحله شهرستان بهشهر
  مرکز بررسی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان
  سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ
  مرجع کامل ابزار ویژه طراحان مذهبی
  دبیرستان شاهد دکتر امیدی بهشهر
  هیئت بنی فاطمه شهرستان بهشهر
  شورآباد:کاریکاتورهای سجادجعفری
  کانون نمازدبیرستان شاهدبهشهر
  خانه طراحان انقلاب اسلامی
  رسانه تصویری رصد تی وی
  مدافعان حرم حضرت زینب
  تا زنده ایم رزمنده ایم.
  تریبون مستضعفین
  دکتر حسن عباسی
  باشگاه خبرنگاران
  پوستر رمی جمرات
  گرافیک مقاومت
  پایگاه جامع عاشورا
  حزب الله سایبر
  بیرجند کارتون
  صدای میقات
  نصر تی وی
  ندای اسلام
  فرهنگ نیوز
  مدافع کلیپ
  شهیدآوینی
  اندیشه قم
  عصر انتظار
  خبرفارسی
  شیعه آرت
  مبارز کلیپ
  بهشهر ما
  فیلم عمار
  هم نگاران
  سربداران
  مفیدنیوز
  تلخندک
  صالحون
  تبیان
  بیرق
  اشعارکامل شاعران پارسی
  پسران کانون بهشهر
  افسران جنگ نرم،گروه 470
  افسران جنگ نرم،گروه520
  رهسپاریم با ولایت تا شهادت
  هشتمین آفتاب,وبلاگی درباره امام رضا

  همه پیوندها


  هفته دفاع مقدس امام خامنه ای ضرورت شناخت انقلاب اسلامى انقلاب اسلامی ایران مقام معظم رهبری آیت الله سید صابر جباری امام علی(ع) عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت‌الله آقای حاج شیخ محمدرضا مهدوی کنیر حجاب شهادت امام رضا(ع)